هیئت فوتبال استان اصفهان

مورایس: امیدوارم هواداران از بازی فردا لذت ببرند

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هیئت فوتبال استان اصفهان، ژوزه مورایس سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پیش از دیدار با ذوب‌آهن اظهار داشت: به باشگاه سپاهان تبریک می‌گویم که قیمت بلیط‌ها برای هواداران هر دو تیم یکسان است، یادم است که در بازی رفت هواداران سپاهان مبلغی بیشتری را پرداخت کردند، فوتبال در مورد جوانمردی است و مردم دوست دارند که از آن لذت ببرند و بهتر است این فرصت را به همه بدهیم.

وی افزود: یک دربی در پیش داریم و بازی‌ای است که همه دوست دارند پیروز آن باشند و امیدوارم هواداران از بازی فردا لذت ببرند، ما اهداف خود را داریم و برای برتری در این بازی کار کردیم و امیدوارم فردا بعد از بازی خوشحال باشیم.

مورایس در رابطه با جوسازی برخی تیم‌ها در خصوص بازی دوستانه سپاهان و زنیت گفت: باشگاه زنیت یک باشگاه قابل احترام در اروپا است، باشگاهی که از کشور روسیه است و این کشور با کشور ایران رابطه خوبی دارد، وقتی در کره‌جنوبی بودم، سرمربی تیم منتخب لیگ کشور کره بودم و یوونتوس برای بازی دوستانه آمد و تجربه چنین بازی‌هایی را در رئال و چلسی دارم، بهتر است خودخواهی را کنار بگذاریم، فوتبال فقط در مورد ما نیست و بهتر است که به این اندازه فقط به فکر خودمان نباشیم.

سرمربی سپاهان در رابطه با صحبت‌هایی که در خصوص اشتباهات داوری در چند روز گذشته مطرح شده است، خاطرنشان کرد: داور‌ها انسان هستند و اشتباهات داوری طبیعی است، در زمان بازی اعتراضی نداشتم و فکر می‌کنم بهتر است روی این موضوعات متمرکز نشویم.

وی در رابطه با برگزاری بازی دوستانه در کوران مسابقات لیگ گفت: من مشکلی با برگزاری بازی دوستانه بین‌المللی ندارم و اگر تیم دیگری به جای ما چنین شرایطی داشت، خوشحال می‌شدم که بازی دوستانه آن تیم را از نزدیک تماشا کنم.