هیئت فوتبال استان اصفهان

دعوت ریاست هیئت فوتبال استان از خانواده شریف فوتبال استان جهت شرکت در انتخابات

به گزارش سایت رسمی هیئت فوتبال استان اصفهان، علی طاهری ریاست هیئت فوتبال استان با دعوت از مردم شریف و انقلابی اصفهان برای حضور پرشور در انتخابات ضمن صدور بیانیه ای اعلام کرد: بی شک، مشارکت حداکثری مردم در انتخابات باعث افزایش سرمایه اجتماعی و تسهیل راه‌های حل مشکلات و فراهم سازی زمینه پیشرفت کشور و خنثی سازی توطئه‌های استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل خواهد شد.
متن کامل بیانیه بدین شرح است:

بسمه تعالی

انتخابات یکی از ارکان اصلی پیشرفت و از مهم‌ترین وسیله‌های رفع موانع پیشرفت کشور است.(امام خامنه ای)

فردا مجددا روز تجلّی حضور ملتّی خواهد بود که بیش از 45 سال است با وجود تمام توطئه ها بر عظم راسخ خود برای حفظ عزّت و استقلال این مرز و بوم استوار مانده و با حضور حداکثری و آگاهانه در انتخابات پیش رو، پیروی از خط امام (ره)، لبیک به رهبر فرزانه انقلاب و تجدید میثاق با شهیدان به خون خفته انقلاب اسلامی است.
فراموش نکنیم که حضور در انتخابات صرفاً تکلیف نیست؛ حق است؛ حقّ مردم است که انتخاب کنند. بنابراین از همه اقشار جامعه ورزش و فوتبال استان از جمله مدیران، مربیان، داوران، مدرسان و بازیکنان عزیز استدعا داریم، یک بار دیگر نقش تبیین گرانه تاریخی خود را با تمام قوا به نیت قرب الهی انجام دهیم.
همه باید بدانند که انتخابات از ارکان حکمرانی درست و مایه پیشرفت و سربلندی کشور عزیزمان است. حضور مردم در پای صندوق‌های رأی، نشــانه حضور ملت شریف ایران در صحنه‌های مهم اداره کشور است و حضور حداکثری در صحنه انتخابات، باعث افزایش قدرت ملّی اســت و این پشتوانه امنیت ملی ما است.
بی شک، مشارکت حداکثری مردم در انتخابات باعث افزایش سرمایه اجتماعی و تسهیل راه‌های حل مشکلات و فراهم سازی زمینه پیشرفت کشور و خنثی سازی توطئه‌های استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل خواهد شد.
ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای پرواز خدمت، امید قطعی داریم که مردم شریف ایران و‌ اصفهان با هوشمندی و انتخابی از سر روشن‌بینی، نسبت به پیگیری مجدانه مطالبه تاریخی خود در اقامه کلمه حق و عدالت کوتاه نخواهند آمد و مسیر پیشرفت و بالندگی انقلاب اسلامی را با جدیت پیش خواهند برد.
و من ‌الله التوفیق
علی طاهری
ریاست هیئت فوتبال استان اصفهان