هیئت فوتبال استان اصفهان

رئیس دپارتمان بانوان هیئت فوتبال استان اصفهان: فوتبال و فوتسال اصفهان سال بسیار خوبی را پشت سرگذاشت

به گزارش سایت رسمی هیئت فوتبال استان اصفهان، مژگان مدایم زاده،  رئیس دپارتمان بانوان هیئت فوتبال استان اصفهان در حاشیه مراسم جشن بزرگ خانواده فوتبال استان اصفهان، اظهار کرد: در ابتدا از حضور اصحاب رسانه تشکر می‌کنم، سال ۱۴۰۲، سال خوبی برای فوتبال و فوتسال اصفهان در حوزه بانوان بود، تیم فوتبال تام به لیگ برتر فوتبال بانوان راه یافت و در سال جدید فوتبال اصفهان ۲ نماینده در لیگ برتر خواهد داشت، دو سالی بود که به دلیل عدم تیم‌داری ذوب‌آهن، خلا حضور یک تیم دیگر در کنار سپاهان در لیگ برتر فوتبال احساس می‌شد،

در خصوص حضور قطعی ذوب‌آهن در فوتبال بانوان نیست، سعی می‌کنیم باشگاه‌های دیگر را متقاعد کنیم تا فوتبال بانوان سرمایه گذاری کنند.

وی افزود: تیم فوتسال بانوان پالایش نفت اصفهان نیز با اقتدار به لیگ برتر صعود کرد، که باتوجه به حضور تیم شاهین نطنز در سوپر لیگ فوتسال در بالاترین سطح فوتسال بانوان نیز دو تیم خواهیم داشت.

رئیس پارتمان بانوان هیئت فوتبال استان اصفهان خاطرنشان کرد: با برگزاری جام جهانی فوتسال بانوان در سال ۲۰۲۵ انگیزه های بیشتری در میان باشگاه‌ها ایجاد خواهد شد تا به حوزه فوتسال بانوان ورود کنند.

استان اصفهان از استعدادهای خوبی برخوردار است که

باید حمایت کنم تا بچه های ما در عرصه های مختلف دیده شوند.

مدایم زاده گفت : در خصوص توسعه زیرساخت‌ها بعد از ۵ یا ۶ ماه خبرهای خوبی خواهید شنید، اتفاقات خوبی در حال رخ دادن است که درباره آن در آینده اطلاع رسانی خواهد شد.