هیئت فوتبال استان اصفهان

صادقی: اگر نجنگیم، با شمس آذر چالش خواهیم داشت

به گزارش سایت رسمی هیئت فوتبال استان اصفهان، ابراهیم صادقی مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن، شامگاه امروز (جمعه هفدهم فروردین) در کنفرانس‌خبری قبل از مصاف ذوب‌آهن مقابل شمس‌آذر اظهار داشت: با یکی از تیم‌های خیلی‌خوب لیگ بازی داریم که با تمام وجود بازی می‌کنند و در همه دقایق بازی با تمام وجود بازی می کنند و این کار را برای رقبا سخت می‌کند. آمادگی کامل برای کسب سه‌امتیاز داریم و انگیزه خوبی در تیم‌ وجود دارد تا اولین پیروزی را در سال جدید کسب کنیم.

وی افزود: اگر نجنگیم، شمس‌آذر ما را چالش می‌کشد، تلاش می‌کنیم دست پر از زمین خارج شویم. هر تیمی فراز و نشیب‌های زیادی دارد و توقع از تیم ما بالا رفته است. اگر به‌خاطر بیاورید اصلی‌ترین هدف‌ ما رشد تیمی است. در میانه لیگ دو بازیکن تیم سرباز شدند و این مساله به ما لطمه زد. به بازیکنانی در اختیار داریم ایمان داریم و می‌توانیم نتایج خوبی بگیریم.

 

مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان تصریح کرد: ۹ بازیکن از آکادمی ذوب‌آهن در تمرینات‌ ما حضور دارند که می‌توانند آینده فوتبال اصفهان باشند که در بازی‌های دوستانه استفاده کردیم که می‌توانند با تداوم همین روند در لیگ هم بازی کنند.

صادقی خاطرنشان کرد: نادر محمدی و آرش قادی را از دست دادیم و سعید کریمی به‌همراه فریبرز گرامی به تیم اضافه شدند که به زمان نیاز داشتند. دست‌مان خالی است، اگر بازیکنان باتجربه‌تری داشتیم از آن‌ها استفاده می‌کردیم و می‌توانستند نتایج بهتری رقم بزنند. تاوان کم‌تجربگی بازیکنان را دادیم، اما در مجموع می‌دانیم باید تلاش کنیم و در فاصله تعطیلات لیگ نقاط ضعفمان را برطرف کرده‌ایم تا حداکثر امتیازمان را بگیریم.

 

وی ادامه داد: در ورزشگاه خودمان نتایج خوبی نگرفتیم و سعی کردیم در بازی‌های دوستانه این ضعف را برطرف کنیم. واقعیت این است که مصدوم‌ها به تیم‌مان لطمه زد و با اینکه تیم‌مان خیلی خوب بازی می‌کرد و جایگاه خوبی در جدول داشتیم باعث آسیب رساندن به تیم‌مان شد. بازیکنان جدید با حداکثر توان جذب کردیم و تلاش می‌کنیم در خانه نتایج خوبی بگیریم و امیدوارم فردا هم روز خوبی برای‌مان باشد.

مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن تاکید کرد: به شعار رویش باور جدید اعتقاد و ایمان داریم و حقیقتاً این اتفاق افتاد. این برای اولین‌بار نیست که فراز و نشیب‌ها وجود دارد و همیشه در تیم‌های مختلف روند روبه‌شد داشته است‌. وقت زیادی در کادرفنی گذاشتیم، از مشکلات عبور می‌کنیم و به جایگاه بالای جدول برمی گردیم، سه‌جای در لیست بزرگسالان خالی داریم؛ اما نتوانستیم بازیکن جدید کسب کنیم، اما به جوانانی که در تیم حضور دارند ایمان داریم.