هیئت فوتبال استان اصفهان

مورایس: برای رسیدن به موفقیت باید کنار یکدیگر باشیم

به گزارش سایت رسمی هیئت فوتبال استان اصفهان، ژوزه مورایس سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پس از دیدار با شمس‌آذر قزوین در جام حذفی اظهار داشت: فکر می‌کنم تیم برد و لیاقت آن را داشتیم، برابر تیمی بازی کردیم که سختی برای ما ایجاد کردند و با فعل خواستن و انرژی زیادی آماده بودند و در کل بازی با ضدحملات و توپ‌های پشت مدافعان نشان دادند.

 

وی ادامه داد: در نیمه اول گل اول و در نیمه دوم گل دوم را زدیم، بعد از اخراج بازیکن شمس‌آذر بازی طور دیگری شد، از بازیکنان بابت تلاشی که داشتند تشکر می‌کنم.

 

مورایس تصریح کرد: هواداران حضور پیدا کرده، از ابتدا تا انتهای بازی تشویق کردند و از آن‌ها بابت حمایتی که داشتند، تشکر می‌کنم؛ به آن‌ها نیاز داریم و در کنار یکدیگر می‌توانیم از پس مشکلات بربیاییم.

 

سرمربی تیم فوتبال سپاهان خاطرنشان کرد: در مورد بازی صحبت کردم و گفتم تلاش خوبی از بازیکنان دیدم، کاری که هر روز باید انجام دهیم؛ ۶ بازی گذشته نیز بنا به دلایل و اتفاقات رقم خورد.

 

وی در مورد وضعیت فرشاد احمدزاده گفت: مصدوم بود و به همین دلیل در ترکیب نبود و مجبور بودیم با بازیکنان ۱۶ و ۱۷ ساله بازی کنیم، در اواخر بازی که بازی به نفع ما بود، از وی در مورد شرایطش پرسیدم که می‌خواهد تست کند، موافق بود و چون باید در شرایط مسابقه قرار بگیرد، به وی بازی دادم و دنبال پنهان کردن چیزی نیستم، فرشاد مصدوم بود و ۴ روز گذشته تمرینات انفرادی داشت و برای بازی بعدی می‌توانیم از وی استفاده کنیم.

 

مورایس همچنین بیان داشت: صفحه اینستاگرام من با ادمین اداره می‌شود و ربطی به فوتبال ندارد که بخواهم چیزی را آن‌جا منتشر کنم؛ داستانی بود که منتشر کردم و در مورد این داستان ۲ پایان خوب و بد وجود دارد و بستگی به برداشت مخاطب دارد، در کنار یکدیگر همکاری می‌کنند و کار را برای ادامه دادن به پیش می‌برند که داستان جذابی نیز هست.

 

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در مورد مشخص شدن ترکیب سپاهان پیش از بازی گفت: آرزو داشتم که جواب رضایت‌بخشی داشتم، اگر حرفه‌ای باشیم این موضوع اهمیت زیادی نخواهد داشت و می‌تواند کمی به تیم حریف کمک کند و اهمیت خاصی ندارد؛ بحث اطلاعات است که از درون تیم به بیرون می‌رود و باید آن را کنترل کنیم، دوست دارم بدانم چه کسی این اطلاعات را می‌برد و چه سودی می‌برد، نشانه خوبی در فوتبال حرفه‌ای نیست؛ سراغ چالش‌های زیادی رفتیم و نباید دشمن داخل باشد، باید در کنار یکدیگر باشیم تا با دشمن بیرونی بجنگیم.

وی در پایان خطاب به هواداران سپاهان گفت: در کل فوتبال دنیا اگر بخواهیم دستاوردی داشته باشیم، باید کنار یکدیگر باشیم، باشگاه سپاهان با تمام افراد و تیم فوتبالش یکی هستند و کنار یکدیگر باشیم، باید از یکدیگر حمایت کنیم و نباید علیه هم باشیم، باید همگی تحت حمایت یکدیگر باشند، اگر علیه هم باشیم، برای عدم موفقیت بهانه‌تراشی می‌کنیم؛ برای رسیدن به موفقیت و دستاورد باید کنار یکدیگر باشیم.

مورایس یادآور شد: هیچ یک از رقیبان نمی‌خواهند ما ببریم اما هواداران هستند که می‌خواهند تیم ببرد، باید در کنار یکدیگر ادامه دهیم، شاید از بیرون همه ما را در یک چرخه قرار دهند اما باید یکدیگر را حمایت کنیم و پیش برویم.