هیئت فوتبال استان اصفهان

ربیعی: مقابل پرسپولیس ۵۰ دقیقه ۱۰ نفره خوب بازی کردیم

به گزارش سایت رسمی هیئت فوتبال استان اصفهان، محمد ربیعی سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن، در نشست خبری پس از شکست برابر پرسپولیس در فولادشهر، اظهار داشت: تمام اتفاقات بد امروز برای ما رخ داد، در دقیقه ۸ پنالتی گرفته می شود. بعد از گل بازی را تحت کنترل کرده و نیمه نخست را بازی و میدان را مدیریت کردیم. نیمه دوم بهتر شروع کردیم، اما در ادامه با اخراجی که دادیم و بیش از ۵۰ دقیقه ۱۰ نفره بودیم. معتقدم این بازی جزو بازی‌های خوب ما بود.

وی افزود: پرسپولیس تیم پرمهره‌ای است که نفرات تعیین‌کننده هم زیاد دارد. پس از اخراج بازیکنمان سعی کردیم به حریف کمتر فرصت بدهیم و کار را به انتهای بازی بکشانیم تا به ریسک کردن برسیم. باید آماده بازی بعدی شویم.
وی تصریح کرد: بضاعت ما همین بود، قبلاً اعلام کردم تیمی که در نیم فصل پنجم جدول شده باید تقویت شود. من با تمام وجود کار می‌کنم و بازیکنانم امروز با تمام وجود کار کردند؛ بضاعت‌ ما همین است. نیمه دوم روی بازی اسلامی برنامه داشتیم.
سرمربی تیم ذوب ‌آهن با اشاره به اتفاقات رخ داده گفت: در ۳ بازی اخیر مقابل پرسپولیس اتفاقات مختلفی رخ داد. امروز پنالتی و اخراج، در بازی رفت، آن اتفاق دقیقه آخر بازی، سال گذشته هم در رفسنجان پنالتی و اخراج دادیم که یک متر بیرون از محوطه جریمه بود و داور پنالتی گرفت. از ۴ بازی گذشته مقابل پرسپولیس در ۳ بازی با پنالتی باختیم. امیدوارم روند به گونه ای باشد که خوش‌شانسی هم نصیب ما بشود.
وی در خصوص اتفاق قبل از بازی در رختکن پرسپولیس تاکید کرد: از تمام دستگاه‌های نظارتی کشور، فدراسیون فوتبال وارد درخواست می کنم، وارد عمل شده و راستی‌آزمایی کنند. اگر چنین مساله‌ای وجود داشت؟ مجازات و برخورد جدی و سنگین با متخلفین انجام شود. اگر غیرواقعی بود باید تهمتی که زده شده پیگیری شود. باید خیلی واضح راستی‌آزمایی شود که چه کسی این کار را انجام داده، تمام ورزشگاه ما مجهز به دوربین مداربسته است. به دلیل بارش برف و سرما از بازی با ملوان به این ورزشگاه نیامده بودیم. تمرینات تیم ما در زمین ملت بود.
ربیعی گفت: تیم ما با تمام وجود بازی کرد، مقابل پرسپولیس ۱۰ نفره بازی کردن سخت است. حتی بعد از اخراج هم ۴ موقعیت گل داشتیم که در دادن پاس آخر اشتباه کردیم. از هواداران ذوب‌آهن عذر خواهی می‌کنیم، می‌دانم با اتفاقات هفته گذشته خیلی‌ها خواستند که رابطه من را با هواداران و مردم اصفهان به هم بزنند، اما من می‌گویم که عاشق مردم اصفهان هستم و نتایج جبران خواهد شد