هیئت فوتبال استان اصفهان

آوای خوش سپاهان در باغ فردوس

به گزارش سایت رسمی هیئت فوتبال استان اصفهان، از هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان باشگاههای کشور، امروز جمعه چهارم اسفندماه تیم فولاد مبارکه سپاهان از ساعت ۱۳ در ورزشگاه باغ فردوس میزبان آوا تهران بود که در پایان به پیروزی ۴ بر صفر دست یافت.
ترکیب تیم فوتبال سپاهان:
زهره کودایی، کوثر کمالی، کوثر عادلی، مینا داوودی، معصومه همتی (زهرا پور حیدر) ، مرضیه فیضی، الهام فرهمند، میترا نظری ( نازنین منصوری)، فاطمه پسندیده (مهشاد امیری) ، فروزنده هستی، هاجر دباغی ( انیس دشتیان پور)

داوران :
سحر بی باک، حدیث مهدوی، فاطمه صالح آبادی و مینا کاظم پور

گل:
سپاهان ( فاطمه عادلی دقیقه، هاجر دباغی ۲ گل ، فاطمه پسندیده)
مهناز امیرشقاقی که اولین مربی نیلوفر اردلان سرمربی فعلی سپاهان است، از نیم فصل هدایت آوا را در دست گرفت و دو فصل پیش سرمربی سپاهان در لیگ برتر بود، این کافی بود تا تقابل جذابی را انتظار داشته باشیم و پیش از بازی نیز هر دو دقایق طولانی به گفت وگو پرداختند.

نیمه نخست این دیدار با گل های عادلی و دباغی نتیجه دو بر یک به سود سپاهان به پایان رسید، شاگردان اردلان در نیمه دوم نیز دو گل دیگر توسط فاطمه پسندیده و هاجر دباغی از روی نقطه پنالتی به پایان رسید.
حاشیه:
– پیش از این دیدار نیلوفر اردلان به سمت نیمکت آوا رفت و دقایقی را با مهناز امیرشقاقی اولین مربی خود به گپ و گفت و گو پرداخت.
– برخی از بازیکنان و کادر تیم سپاهان نیز با اهدا گل به مهناز امیرشقاقی سرمربی چندفصل گذشته سپاهان بازگشت وی به فوتبال را تبریک گفتند.
پیش از آغاز دیدار دو تیم سپاهان و آوا، خانواده ملیکا محمدی بازیکن فقید تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان که برای تقدیر از دو باشگاه سپاهان و آوا به اصفهان سفر کرده بودند با اهدا تابلو فرش تجلیل کردند.
– لباس تیم ملی و باشگاهی سپاهان ملیکا محمدی به همراه استوک های وی از طرف خانواده محمدی به باشگاه سپاهان اهدا شد تا در موزه ورزشی سپاهان برای نمایش گذاشته شود.
– هاجر دباغی که در اثر برخورد با بازیکن آوا از ناحیه پیشانی آسیب دیده بود در پایان دیدار برای انجام معاینات بیشتر راهی بیمارستان شد.