هیئت فوتبال استان اصفهان

مربی تیم فوتبال ذوب آهن: تیم های جوان و ناشناخته همیشه پر انگیزه هستند/ برای تیم ملی آرزوی موفقیت دارم

به گزارش سایت رسمی هیئت فوتبال استان اصفهان، ابراهیم صادقی، مربی تیم فوتبال ذوب آهن در نشست خبری پیش از بازی تیمش در مقابل کیا تهران در چارچوب رقابت‌های جام حذفی، اظهارداشت: در ابتدا باید تشکری داشته باشم از آقایان مهدی و هادی مهدوی کیا برای ساختن چنین تیمی که با بودجه خصوصی اداره می شود، تیمی که هر ساله بازیکنان خوبی را پرورش داده و به تیم های لیگ برتری تزریق می کند. در این سال چند نفر از آنها ترانسفر شدند و اتفاق بزرگی است و هیچ گونه حمایت دولتی نمی شوند و بنابراین وظیفه می دانم که از آنها تشکر کنم.
وی افزود: می دانیم تیم هایی که از لیگ های پایین به جام حذفی آمده و صعود می کنند و با تیم های لیگ برتر مسابقه دارند انگیزه مضاعفی دارند، به ویژه تیم کیا که تیم جوان و با انگیزه ای است و بازیکنان آن می خواهند که خود را به فوتبال ایران نشان دهند و این کار را سخت می کند.ما چند سال پیش در تیم سابق که با تیم دسته دومی داشتیم بچه های ما بازی را دست کم گرفتند و بازی را از دست دادیم.
وی ادامه داد: می دانیم بازی سختی در پیش داریم و باید تمرکز کامل داشته و خود را برای بازی آمده کردیم و امیدوارم فردا بتوانیم برنده بازی باشیم.
مربی تیم ذوب آهن در خصوص نقل و انتقالات ذوب آهن، گفت: ما خدا را شکر نیم فصل اول را نسبت به پتانسیلی داشتیم به خوبی پشت سر گذاشتیم و توانستیم فوتبال خوبی را به نمایش بگذاریم. در نیم فصل برنامه سرمربی بر این بود که نقاط ضعف را برطرف کنیم و در برنامه ریزی که داشتیم پنج بازی دوستانه را در نظر گرفته بودیم که سه بازی انجام شد و یک هم به دلیل اینکه صنعت نفت نتوانست به اردوی ما ملحق شود و این بازی انجام نشد.
وی اضافه کرد: در ادامه چند بازیکن ما سرباز شدند و ما دوست نداشتیم که از تیم جدا شوند که متاسفانه این اتفاق رخ داد و ۳ بازیکن نیز در مصدوم شدند که آخرین آنها نادر محمدی بود که در یک صحنه بسیار بد دچار مصدومیت شد و آرش قادری در مقابل استقلال خوزستان و این مسأله کار ما را سخت کرد و مجبور شدیم برنامه را تغییر داده و بازیکنانی جذب کنیم در خط دفاع که جبران بازیکنان از دست داده شود و همچنین در خط حمله برای تقویت تیم. تا این لحظه هنوز پنجره نقل و انتقالات بسته است و نمی دانیم برای بازی فردا از بازیکنان جدید استفاده کنیم یا خیر البته تمام تلاش کادر و باشگاه بر این است که بتوانیم از بازیکنان جدید استفاده کنیم.
صادقی در خصوص وضعیت محمدرضا اسلامی خاطر نشان کرد: می دانید که بسیاری از تیم ها خواهان جذب اسلامی هستند به ویژه دو تیم بزرگ کشور و تلاش های زیادی انجام دادند و ما سعی کردیم منافع باشگاه را در نظر بگیریم به ویژه سرمربی تیم که اگر این اتفاق رخ داد بتوانیم در مقابل در پشت های که نیاز داریم بازیکن جایگزین کنیم و در هر صورت این توافق صورت نگرفت، اما آنچه ما به دنبال تامین منافع تیم بودیم، در قرارداد ایشان بند فسخ وجود داشت که باصحبتهایی که با آقای ربیعی انجام داد، این چند روز تمرینات خود را به خوبی در حال انجام دادن است و قرار شد تا آخر فصل در اختیار تیم باشد.