هیئت فوتبال استان اصفهان

مورایس در نشست خبری پس از دیدار با مس رفسنجان : تمرکزم روی سپاهان است/ بنفیکا تیم کودکی من است؛ اما به سپاهان تعهد دارم

به گزارش سایت رسمی هیئت فوتبال استان اصفهان، ژوزه مورایس سرمربی تیم فوتبال سپاهان پس از پیروزی پر گل تیمش در نشست خبری پس از دیدار با مس رفسنجان اظهار داشت: به بازیکنان تیم تبریک می‌گویم، برخی وقت‌ها چنین نتیجه‌ای را که می‌بینیم، لذت می‌بریم، بازی در نیمه اول بدون گل شد و دفاع قوی از تیم مس رفسنجان شاهد بودیم.

وی ادامه داد: در نیمه دوم از ضربه ایستگاهی رامین گل زدیم و بازی ساده‌تر شد و ۳ گل دیگر زدیم، مس رفسنجان تیم قابل احترامی است و از تمرکز و قصد بازیکنان برای این نتیجه تشکر می‌کنم.

مورایس عنوان داشت: بازی روز اول هفته و ساعت ۳ ظهر و برای هواداران آسان نبود که بیایند، اما از آن‌ها ممنون هستم،‌ لیگ آسانی نیست و به حمایت همه هواداران نیاز داریم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان خاطرنشان کرد: از ابتدای فصل گفته‌ام که فقط ۱۱ بازیکن نداریم، ۲۳ بازیکن داریم که روی همه آن‌ها حساب می‌کنیم و باید عملکرد خوب نشان دهند تا در زمان مناسب از آن‌ها استفاده کنیم؛ ۴ روز بعد بازی داریم و باید همه بازیکنان را در سطح آمادگی بالا نگه داریم و نشان دهیم که بازیکنان خوبی هستند.

وی افزود: کاوه رضایی مانند سایر بازیکنان است و از لحاظ عملکرد در تمرین مانند بقیه است، طبق برنامه از آن‌ها استفاده می‌کنیم، بهترین عملکرد امروز، بهترین عملکرد فردا نیست و باید هر روز بهترین خودمان باشیم؛ فردا استراحت می‌کنیم و پس فردا تمرین شروع می‌شود، برای بازیکنان این ذهنیت را ایجاد کرده‌ایم که باید بهتر از روز قبل باشند و این‌گونه رشد می‌کنیم.

مورایس یادآور شد: برخلاف تصور مردم، بازیکن حرفه‌ای بودن ساده نیست، تصمیم می‌گیریم به چه بازیکنی بازی دهیم اما باید به همه احترام بگذاریم و از آن‌ها استفاده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در مورد ادامه حضور در سپاهان گفت: مربی سپاهان هستم و یک فصل دیگر قرارداد دارم، همه می‌توانند حرف بزنند، اما برداشت از حرف‌ها فرق دارد، بنفیکا تیم بچگی‌های من است و ۱۰ سال در این باشگاه کار کردم و این‌که در چه شرایطی اتفاقی بیفتد، کسی نمی‌داند؛ یک سال دیگر قرارداد دارم و تمرکز من امروز و فردا این‌جا است و کسی نمی‌داند تا کی در سپاهان خواهم بود.

وی همچنین بیان داشت: بازی خوشامدگویی به آقای نیکفر بود، بابت کار سخت و تلاش فوق‌العاده زیاد آقای ساکت خیلی ممنون هستم و آرزوی موفقیت برای ایشان دارم؛ این پیروزی را به آقای ساکت تقدیم می‌کنم، مرد باشخصیت در باشگاه و شهر اصفهان هستند.