هیئت فوتبال استان اصفهان

ریاست هیئت فوتبال استان درگذشت پدر شهید «حسن غازی» را تسلیت گفت

به گزارش سایت رسمی هیئت فوتبال استان اصفهان، علی طاهری ریاست هیئت فوتبال استان اصفهان در طی پیامی درگذشت پدر شهید والامقام «حسن غازی» تسلیت گفت.

شهید جاوید الاثر «حسن غازی»  از جمله ورزشکاران فعال و با استعداد در رشته فوتبال استان اصفهان بوده است.

متن پیام تسلیت به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمان الرحیم

لَّذِینَ یُنْفِقُونَ أَمْوَالَهُمْ فِی سَبِیلِ اللَّهِ ثُمَّ لَا یُتْبِعُونَ مَا أَنْفَقُوا مَنًّا وَلَا أَذًى لَهُمْ أَجْرُهُمْ عِنْدَ رَبِّهِمْ وَلَا خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَلَا هُمْ یَحْزَنُونَ

بیت محترم شهید گرانقدر سردار حسن غازی

سلام علیکم
پدران والامقامی که در راه رضای معبود از بهترین سرمایه‌های خویش گذشتند و فرزندان عزیز خود را در راه خدمت به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی هدیه نمودند، اسوه‌های ایثار و نمونه‌های برتر استقامت و فداکاری‌اند.
مرحوم «حاج حسین غازی»  پدر شهید معظم «سردار حسن غازی » پس از سال‌ها صبر و بردباری، ندای حق را لبیک گفت و به‌سوی معبود خویش شتافت. به روح این سفرکرده به ملکوت و ارواح تابناک فرزندان شهیدش درود می‌فرستیم.
به یقین ایمان و اراده راستین شهدا ریشه در اعتقادات ناب و خالصی دارد که توسط  والدین گرانقدر آنان بالندگی یافته که در این میان نقش پدران ارجمند آنان در جهت تربیت  اسوه های جهاد و مقاومت بی بدیل و از دست دادن این سرمایه های اجتماعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، بسیارغم انگیز است.
ضمن عرض تسلیت و همدردی با شما خانواده محترم، از پروردگار متعال علو درجات برای آن عزیز سفر کرده و شکیبایی و صبر جمیل برای بازماندگان مسألت دارم. ان‌شاءاللّه روح بلند آن مرحوم در بالاترین مراتب بارگاه قدسی با سالار و سرور شهیدان محشور و همجوار گردد.

علی طاهری ریاست هیئت فوتبال استان اصفهان