هیئت فوتبال استان اصفهان

قضاوت علی حفیظی در گروه D مرحله مقدماتی جام ملتهای فوتسال آسیا

به گزارش سایت رسمی هیئت فوتبال استان اصفهان، کنفدراسیون فوتبال آسیا از داوران و نمایندگان ایرانی در مسابقات مرحله مقدماتی جام ملت های فوتسال آسیا2023  استفاده خواهد کرد:

*بازیهای گروه H مسابقات مرحله مقدماتی جام ملت های فوتسال آسیا از 15 تا 19 مهرماه در کشور چین تایپه در حالی برگزار می شود که از ایران علی احمدی و زری فتحی به عنوان داور برای قضاوت این رقابت ها انتخاب شده اند.

* علی حفیظی داور بین المللی اصفهانی فوتسال کشورمان به عنوان داور برای قضاوت دیدارهای گروه D این مسابقات انتخاب شده است. این بازیها از 15 تا 19 مهرماه به میزبانی مغولستان برگزار می شود.

*دیدارهای گروه G این مسابقات در حالی از 15 تا 19 مهرماه در ازبکستان برگزار می شود که با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا گلاره ناظمی و ابراهیم محرابی افشار به عنوان داور برای این مسابقات انتخاب شده اند. همچنین امید جمالی به عنوان نماینده مسابقات در این رقابت ها حضور دارد.

*دیدارهای گروه A به میزبانی تایلند از 15 تا 19 مهرماه برگزار می شود و صدرالدین موسوی به عنوان ناظر داوری در این مسابقات حضور دارد. داورانی از کشور استرالیا، بحرین، تاجیکستان، لبنان و افغانستان بازیهای این گروه را قضاوت می کنند.