هیئت فوتبال استان اصفهان

تاج: عملکرد فوتبال اصفهان قابل قبول است/ امیدوارم دکتر تامین علاوه بر فوتبال ساحلی بانوان را نیز حمایت کند

به گزارش سایت رسمی هیات فوتبال استان اصفهان، مهدی تاج امروز جمعه ۱۶ تیرماه در مراسم افتتاحیه باشگاه فرهنگی ورزشی دکتر تامین اصفهان، ضمن تبریک عید غدیر با اشاره به تاثیر غدیر زندگی انسانها اظهارداشت: امیدوارم که حرکت شرکت دکتر تامین و گروه صنعتی جهان آرا در جهت تاسیس یک باشگاه ورزشی برای ورزش کشور تاثیرگذاری مثبتی داشته باشد. ایجاد یک باشگاه یعنی تخریب یک زندان است؛ چرا که زمینه مزاحمت های اجتماعی فراهم نیست.
وی افزود: فوتبال ساحلی ایران رتبه خوبی دارد و تیمهای بزرگی را شکست دادند و می توانند در جهان تاثیر گذار باشند امیدوارم که در اصفهان که فوتبال ساحلی قوی نداشتیم چرا که در فوتبال سپاهان و ذوب آهن هستند، دکتر تامین در فوتبال ساحلی و همچنین بانوان سرمایه گذاری کنند، چرا که بخش عظیمی از جامعه ما بانوان هستند و این ظرفیت در آنها وجود دارد.

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به عملکرد خوب هیات فوتبال استان اصفهان گفت: خوشبختانه هیات فوتبال استان عملکرد خوبی داشته و تنها باید تعامل خوبی نیز با اداره کل ورزش و جوانان ایجاد کنیم تا شرایط بهتر شود، ورود چنین اسپانسری به فوتبال ساحلی با توجه به قدرت دو باشگاه ذوب آهن و سپاهان در فوتبال یک نیاز بود که با همت هیات ایجاد شد.