هیئت فوتبال استان اصفهان

هفته دوم جام نقش جهان با رد و بدل شدن ۲۰ گل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هیئت فوتبال استان اصفهان، هفته دوم جام نقش جهان در طی دوروز و با برگزاری ۷ دیدار پیگیری شد.
در نخستین دیدار هفته دوم، تیم آذرصنعت گلپایگان از ساعت ۱۵:۳۰ روز پنجشنبه ( ۱۰ شهریور ماه ) میزبان تیم تازه لیگ برتری شده یعنی مهلا گستر بود که این دیدار بدون بازشدن دروازه ها با نتیجه صفر بر صفر به پایان رسید.
در دیگر دیدار روز نخست هفته دوم لیگ برتر فوتبال بزرگسالان استان، متین مغانطیس میهمان خود، سلحشور لنجان را با نتیجه ۳ بر صفر بدرقه کرد.
در دومین روز هفته دوم جام نقش جهان، از ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه امروز دوتیم یاوران مهر گز و سپهر فولاد لنجان به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با نتیجه ۳ بر صفر به سود میهمان یعنی تیم سپهر فولاد به پایان رسید.
آبی پوشان کاشان دیگر تیم تازه پیوسته به لیگ برتر بزرگسالان استان نیز امروز از تیم تربیت دیزیچه میزبانی کرد که این دیدار با نتیجه ۳ بر صفر به سود میزبان به پایان رسید.
پدیده صنعت مبارکه و پارسه اصفهان نیز در قالب هفته دوم جام نقش جهان در ورزشگاه قهنویه مبارکه به مصاف یکدیگر رفتند و این دیدار با نتیجه ۲ بر یک به سود تیم پارسه اصفهان تمام شد.
علی طاهری ریاست هیئت فوتبال استان اصفهان، عصر امروز با حضور در ورزشگاه قهنویه مبارکه از نزدیک شاهد مصاف دوتیم پدیده صنعت و پارسه بود.
در دیگر دیدار هفته دوم، تیم تارا فولاد چرمهین در زمین خود مقابل سایا ورزش جشنواره گل به پا کرد؛ این دیدار با نتیجه ۶ بر صفر به سود تیم تارا فولاد به پایان رسید.
در آخرین دیدار هفته دوم جام نقش جهان نیز، تیم ماهان طاد میزبان تیم صنعت نفت بود که این دیدار با نتیجه ۲ بر صفر به سود میزبان به پایان رسید.