هیئت فوتبال استان اصفهان

جوانانی که می خواهند در حوزه مربیگری فعال شوند باید با منابع جدید کار کنند.ماجدی:محتوی دوره های مربیگری تغییر کرده است.

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان اصفهان و به نقل ازسایت رسمی فدراسیون فوتبال، میرشاد ماجدی، رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال در خصوص برنامه های این کمیته گفت: کمیته آموزش با توجه به برنامه ای که در دستورالعمل و فعالیتهای خود دارد، در زمان کرونا کار خود را تعطیل نکرده و به طور مستمر از طریق فضای مجازی ارتباط مستمری را با 246 مدرس در فوتبال، فوتسال، فوتبال ساحلی، بدنسازی و دروازبانی داشته و دارد.

وی ادامه داد: درست است که کلاس های آموزش به دلیل بیماری کرونا تعطیل شده اما یک نقطه مثبت برای ما این معضل داشت که از طریق فضای مجازی ارتباط مستمری را با اساتید کشور در بخش های D,C,B,A فوتبال، فوتسال ایران و آسیا، فوتبال ساحلی ایران و آسیا، بدنسازی ایران و آسیا، دروازبانی داشته و بسیاری از محتوای مربوط به برگزاری دوره های فوق را تغییر دادیم.

ماجدی در ادامه گفت: منابع و محتوای دوره مربیگری درجه C را تغییر دادیم. منابع و محتوای دوره درجه B در حال اتمام است و به روز می شود .همچنین در خصوص تغییر محتوای منابع فوتسال و فوتبال ساحلی و دروازبانی فعالیت خود را شروع کرده ایم. در واقع با آغاز کلاسهای عملی، قطعا با یک نگاه ویژه ای وارد بحث مربیگری می شویم. بر همین اساس جوانانی که می خواهند در حوزه مربیگری فعال شوند بابد از این پس با منابع جدید کار کنند.

وی در ادامه در خصوص مطالب و اطلاعاتی که از سوی فیفا ارائه شده گفت: بحث بدنسازی پساکرونا در حال ترجمه به زبان فارسی است و پس از اتمام آن با منابع اصلی که از سوی فیفا ارسال شده به دست سرمربیان تیم های لیگ برتر ودسته اول منی رسانیم تا اگر خواستند استفاده کنند.

ماجدی در پایان از اساتیدی که شبانه روز زحمت کشیده تا محتوای دوره های مربیگری را تغییر و به روز کرده اند، تشکر ویژه ای کرد.