هیئت فوتبال استان اصفهان

صعودتیم فوتسال امیدگیتی پسنداصفهان به فینال لیگ برتر

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان اصفهان ، تیم فوتسال گیتی پسند در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ برتر امید عصر روز یکشنبه 3 آذرماه در سالن پیروزی اصفهان به مصاف استعدادهای درخشان مشهد رفت و در پایان با ارائه یک بازی زیبا حریف سخت کوش خود را شکست داد. امیدهای گیتی پسنداصفهان که با غفلت در دیدار رفت با نتیجه 4 بر 3 از حریف خود شکست خورده بودند در این دیدار نیز در ابتدای بازی غافلگیر شدند و یک گل دریافت کردند ولی در ادامه شاگردان مهدی محمدی با به ثمر رساندن 4 گل و دریافت یک گل دیگر در نیمه دوم با نتیجه 4 بر 2 حریف خود را شکست دادند تا در مجموع به برتری 7 بر 6 مقابل استعدادهای درخشان مشهد دست پیدا کنند و برای اولین بار نماینده اصفهان در تاریخ لیگ برتر به فینال این مسابقات راه پیدا کند.

برای گیتی پسند در این دیدار علی اصغرسیمایی 4 گل به ثمر رساند تا شایستگی ها خود را در کنار بازیکنان جوان دیگر گیتی پسند نمایش دهد ، این بازیکن ارزشمند در دیدار رفت محروم بود.

امیدهای گیتی پسند در این دیدار موقعیت های گلزنی بیشماری داشتند و حتی یک ضربه پنالتی نیز از دست دادند.

ازحواشی این دیدار به استقبال بیش از 200 تماشاگر ،حضور تمام بازیکنان و کادر فنی تیم بزرگسالان گیتی پسند می توان اشاره کرد.

درپایان این بازی کادر فنی تیم بزرگسالان گیتی پسند به همراه محمد حسین عراقی زاده قائم مقام باشگاه با حضور در رختکن دو تیم ضمن خسته نباشید به این عزیزان برای هر دو تیم در ادامه فعالیت حرفه ای خود آرزوی موفقیت کردند.