هیئت فوتبال استان اصفهان

هیئت فوتبال تنها ناظر بر روند تکمیل الزامات ورزشگاه‌ها است.

حمیدرضا دادخواه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، هیئت فوتبال را تنها ناظر بر روند تکمیل الزامات ورزشگاه‌ها خواند و اظهار داشت: هیئت فوتبال استان تنها ناظر بر روند تکمیل الزامات ورزشگاه‌ها بوده و هر زمان که نیاز باشد، گزارش روند اجرای کار را به فدراسیون ارائه می‌دهد. عزم فدراسیون فوتبال در بحث تکمیل الزامات ورزشگاه‌ها جدی است و با پیگیری‌هایی که انجام می‌دهند، مشخص است اگر ورزشگاه‌هایی الزامات خواسته شده را رعایت نکرده و استاندارد لازم را نداشته باشد، حق میزبانی از آن ورزشگاه گرفته می‌شود.

وی روند تکمیل الزامات ورزشگاه‌های نقش‌جهان و فولادشهر را تشریح کرد و افزود: هر 2 ورزشگاه‌ اصفهان در بحث الزامات خواسته شده کمبودهایی داشتند که در حال برطرف شدن است. در ورزشگاه نقش‌جهان دوربین‌های مداربسته داخل استادیوم تکمیل شده و فقط باید دوربین‌های خارج از ورزشگاه نصب شود، شماره‌گذاری صندلی‌ها در نقش‌جهان تا چند روز آینده انجام خواهد شد.

دبیر هیئت فوتبال استان اصفهان ادامه داد: در ورزشگاه‌ فولادشهر از قبل دوربین‌های مداربسته نصب شده بود و تنها نیاز به به‌روزرسانی دارند، شماره‌گذاری صندلی‌ها انجام شده و برخی از شماره‌گذاری‌ها که از قبل وجود داشته است، نیاز به اصلاح دارد. در بحث گیت‌های ورودی هر 2 ورزشگاه تلاش دارند تا به‌زودی این مورد را نیز برطرف کرده و در مرحله اجرا هستند و تا جایی که اطلاع دارم پیمانکار یکی از ورزشگاه‌ها مشخص شده و ورزشگاه دیگر نیز به دنبال انعقاد قرارداد است.

وی گفت: هر 2 ورزشگاه به دنبال آن هستند که از قبل از شروع لیگ بلیط‌‌فروشی بازی‌ها الکترونیکی شود و برخی اقدامات نیز در این خصوص انجام شده است و دارند اقدامات بعدی را انجام می‌دهند.

دادخواه درباره زمان آماده شدن 2 ورزشگاه فولادشهر و نقش‌جهان، خاطرنشان کرد: در هر 2 ورزشگاه مواردی وجود دارد که هنوز پیمانکار آن برای تکمیل شدن مشخص نشده است و زمان آماده شدن آن بستگی به قراردادی دارد که با پیمانکار بسته می‌شود و باید دید چه زمانی پیمانکار، کار را تحویل می‌دهد. آن‌طور که سازمان لیگ اعلام کرده است باید تا 2 تا 3 هفته آینده الزامات هر 2 ورزشگاه به اتمام برسد، در غیر این صورت فکر نمی‌کنم میزبانی به این 2 ورزشگاه برسد.

وی در پاسخ به اینکه در روند آماده‌سازی ورزشگاه‌های نقش‌جهان و فولادشهر چه اقداماتی در جهت رفع مشکلات جایگاه خبرنگاران انجام شده است، گفت: فکر نمی‌کنم جایگاه خبرنگاران مشکلی داشته باشد. به زودی از ورزشگاه بازید می‌کنیم و اگر مشکل خاصی وجود داشته باشد، حتماً بررسی می‌شود، اما در شرایط فعلی هیچ برنامه‌ای برای تغییر در جایگاه خبرنگاران نداشته‌ایم و فقط میکسدزون ورزشگاه نقش‌جهان بزرگ‌تر شده و حالت بهتری گرفته است.

دبیر هیئت فوتبال استان اصفهان اضافه کرد: مسئولان هر 2 ورزشگاه چه باشگاه‌ها باشند و چه مسئولان هر 2 کارخانه ذوب‌آهن و فولاد مبارکه، عزم‌ جدی برای برطرف کردن مشکلات دارند و با سرعت در حال کار کردن هستند و ان‌شاءالله معایب هر 2 ورزشگاه برطرف شده و استانداردهای خواسته شده را انجام دهند تا هر 2 تیم در ورزشگاه‌های خانگی خود میزبان باشند.