هیئت فوتبال استان اصفهان

هراتیان : مسابقات فوتبال استان دیگر به صورت منطقه‌ای برگزار نمی‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، امیرمسعود هراتیان عصر امروز پنجشنبه در مراسم تجلیل از برترین‌های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی استان اصفهان اظهار داشت: این برنامه برای نخستین بار در استان اصفهان برگزار شده و از سال گذشته به این نتیجه رسیدیم که مسابقات فوتبال اصفهان را از حالت منطقه‌ای خارج کرده و به صورت لیگ برگزار کنیم.

وی تصریح کرد: در این راه مشکلات بسیاری وجود داشت و در ادامه ثمرات این کار مشخص شد و بهترین بازیکن‌های اصفهان از دل برگزاری لیگ استانی به فوتبال معرفی شدند.

رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان خاطرنشان کرد: لیگ فوتبال اصفهان در دسته‌های مختلف به خوبی به پایان رسید و برگزاری مراسم تجلیل برای ایجاد همدلی میان بازیکنان فوتبال اصفهان ضرورت داشت.

وی خاطرنشان کرد: مهمترین هدف از برگزاری این مراسم آن است که بازیکنان فوتبال اصفهان به جامعه برتر فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی معرفی شوند.

هراتیان با اشاره به این که 30 بازیکن منتخب در این مراسم معرفی شدند بیان کرد: رقابت در فوتبال از اهداف دیگر برگزاری این مراسم است و حضور میهمانانی از فوتبال اصفهان در کنار یکدیگر برای کار و تلاش بیشتر از اهداف دیگر برگزاری این برنامه بوده است.

وی ادامه داد: کمیته فنی هیئت فوتبال اصفهان تمام بازیکنان شاغل در لیگ استان را زیر نظر گرفته و از دل مجموعه فوتبال اصفهان 30 بازیکن منتخب در فوتبال اصفهان انتخاب شدند و در سال جاری نیز یک چک لیست برای انتخاب بهترین‌های فوتبال اصفهان ایجاد شد.

رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان در پایان گفت: این مراسم در سال‌های آینده نیز ادامه پیدا خواهد کرد و ثمرات آن برای فوتبال اصفهان به جای خواهد ماند.