هیئت فوتبال استان اصفهان

سرپرست اداره‌کل ورزش‌وجوانان استان اصفهان: فوتبال تافته جدا بافته نیست و نیاز به آسیب شناسی دارد

به گزارش سایت رسمی هیئت فوتبال استان اصفهان، اصفهان در پایان مجمع سالانه هیئت فوتبال استان اصفهان در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: معتقدم هر زمان نگاه یک حاکمیت به زیرمجموعه‌اش غیرمنطقی باشد، ملاحظات و مشکلاتی خواهد داشت. جامعه ورزش فکر می‌کنند فوتبال تمام حمایت‌ها را به سمت خود کشیده، اما واقعیت این نیست، هرچند سیاست‌گذاری‌ها به آن دامن زده که با نگاه آسیب‌شناسی و جامعه‌شناسی قابل اصلاح است.

 

وی افزود: فوتبال یکی از قطره‌های بیکران دریای ورزش است و تافته جدا بافته‌ای نیست. حوزه فوتبال ما در جهان رتبه چندانی ندارد، اما حمایت‌های ویژه‌ای وجود دارد و فوتبال به عنوان تافته جدا مطرح شده است. در این حالت حتی اگر تمام حق هم با آن باشد، قابل دفاع نیست.

وی تصریح کرد: امیداورم آسیب شناسی های مورد نیاز در این حوزه انجام شود تا کل جامعه ورزش را به طور یکدست ببینیم، با این اتفاق هر حمایت از فوتبال کامل توجیه‌پذیر و مورد حمایت است.

صدری گفت: : هر کاری برای بهبود شرایط فوتبال لازم باش. انجام خواهم داد حتی اگر یک پله باشد، اما این انتظار را دارم انها خود را که جامعه خودشان را تافته جدا بافته ندانند. اگر فوتبال این شکستگی را به خود بدهد و خودش را در تراز تمام رشته‌های مورد افتخار ما قرار دهد، مشکلاتش نیز حل خواهد شد.