هیئت فوتبال استان اصفهان

ورزش، طوفان زرد مقابل هوادار در تهران

به گزارش سایت رسمی هیئت فوتبال استان اصفهان، تیم‌های فوتبال سپاهان اصفهان و هوادار در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با نتیجه 5 بر صفر به سود سپاهان به پایان رسید.

ترکیب سپاهان:
پیام نیازمند، هادی محمدی، رضا اسدی، بریان دابو، محمد کریمی، رامین رضاییان، میلاد زکی‌پور، محمد قربانی، شهریار مغانلو، رضا شکاری و محمدجواد حسین‌نژاد

ترکیب هوادار:
علیرضا حقیقی، فریبرز گرامی، علی ملکوتی خواه، صائب محبی، محسن سفید چقایی، مرتضی منصوری، محمد عباسی، قائم اسلامی خواه، داریوش شجاعیان، مهدی گودرزی، عبدالکریم اسلامی.

در نیمه نخست بازیکنان سپاهان بازی را خیلی خوب شروع کردند و در ادامه نیز با کنترل کامل بازی توانستند 3 بار توسط رامین رضاییان و شهریار مغانلو (2) به گل برسند تا در نیمه نخست با نتیجه 3 بر صفر پیروز به رختکن بروند.

در نیمه دوم شاگردان مورایس به عملکرد فوق‌العاده خود ادامه دادند و 2 بار دیگر توسط کاوه رضایی و رضا اسدی دروازه هوادار را باز کردند؛ به این ترتیب سپاهان با نتیجه 5 بر صفر هوادار را شکست داد.

به این ترتیب سپاهان دهمین پیروزی خود در لیگ برتر را به دست آورد و با 27 امتیاز به صورت موقت به رده نخست جدول رده‌بندی لیگ برتر صعود کرد.